niedziela, 3 lipca 2016

Od Hope do Candy

Bawiliśmy się świetnie. Ale była już północ.
Zgasiłem światło. Popatrzyłem na śpiącą Candy.
Miałem ochotę liznąć ją w policzek,
lecz pomyślałem że się obudzi.
Włączyłem kabaret. 

sobota, 2 lipca 2016

Xaoki

Imię: Xaoki
Ksywa: Xao 
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: Poooznaj ;) 
Moce: Powiązane z ogniem. Ma dwie postacie. Jedna latająca druga stojąca...
Specjalna moc : Spalona miłość. Cały teren wokół niego się pali.
Towarzysz: ~~~
Stanowisko : Dowódca oddziału Night... ^^ 
Ulubiony bóg : E, to głupie pytanie. Mój ojciec to bóg więc wybiorę mojego ojca nie? Więc po co mam tu to pisać? Ale skoro się upierasz to Flame... 
Plemię : Ognia :3
Żywioł : Heh. Ognia oczywiście! A czemu by nie?
Partner: Szuuuka ^*^
Rodzina: Ojciec Flame (bóg) matka... Kto to wie? Ojciec miał ich dużo...  Ale jakaś jest... 

Inne zdjęcia : 
 Druga postać...


Talizman: 
Pozwolę się wtrącić :) Dostałem go od ojca... Takie oko... On spełnia moje życzenia ;) 

Właściciel:  im.crazy.out@gmail.com

Exie



Imię: Exie
Ksywa: Ex , Ie
Wiek: 17 ludzkich , oczywiście
Charakter: Spokojna psycho gościówa. To że wygląda "poważnie' przecież nie oznacza że taka jest! xD dość podobna do siostry... ;) Ona to taki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Moce: Powiązane z lodem. Umie się zamroźić.
Specjalna moc : Kryształ lodu. Zamraża wszystko co w promieniu 10 km. Oczywiście jak nie chce żeby ktoś z jej sojuszników zamarzł najpierw może im zrobić ochronkę z lodu. 
Towarzysz:  Chce mieć :)
Stanowisko : Zwiadowca wodny oddziału Night 
Ulubiony bóg : Snow
Plemię : Lodu
Żywioł : Woda
Partner : Szuqa 
Rodzina: Bliźniaczka Exte i matka Snow
Inne zdjęcia : 
Jako zamrożona

Talizman: 


Właściciel: im.crazy.out@gmail.com

Exte

Wygląd:

Imię: Exte
Ksywa: Exe, Vex
Wiek: 17 ludzkich, ju knoł łat aj min men.
Charakter: Dosyć zboczona, nieogarnięta i szalona gościówa.Po prostu kula pozytywnej energii i szaleństwa, która każdą obelgę umie obrócić w żart.Nie chce ktoś wiadra dystansu do siebie?
Moce: Związane ze śniegiem
Specjalna moc: Czerwony śnieg- ostre jak sztylety płatki śniegu atakują przeciwnika, tnąc go.Gdy wróg już jest martwy lub nieprzytomny z powodu utraty krwi, opadają wokoło niego, wraz z białym śniegiem stanowiącym zasłonę.
Towarzysz: Chce znaleźć, ale chyba każdy od niej ucieka na kilometr -.-
Stanowisko: Zwiadowca lądowy oddziału Night
Ulubiony bóg : Snow
Plemię : Lodu
Żywioł : Woda
Partner: Zainteresowana, ale niezbyt wie kim xD
Rodzina:  Bliźniaczka Exie i matka Snow *bóg*
Talizman:

Właściciel: WatahaCK (howrse)

Mizuki

Wygląd:

Imię: Mizuki
Ksywa: Mizu
Wiek: 24 ludzkich
Charakter: Dosyć zmienny wilk.Zazwyczaj skrywa sie za maską dobroci i pomocnego oraz miłego basiora."Maskę" zdejmuje przy siostrze- jest wtedy arogancki, W ogóle nie ma szacunku
Moce: Związane z czasem
Specjalna moc :Przekleństwo Boga Czasu - Wokoło wybranych wilków tworzy się nieprzeźroczysta bańka.Zaczyna migać, a gdy znika, po wilkach zostają same kości.
Towarzysz:----
Stanowisko : Samiec Beta
Ulubiony bóg : Time
Plemię : Czasu
Żywioł :Czasu
Partner:Niezbyt zainteresowany, ale nie pogardzi
Rodzina: Młodsza siostra przyrodnia Leoline i ojciec Time.Matki nie zna, ale wie, że jest demonicą.
Inne zdjęcia :  W momencie "szaleństwa" lub podczas pełni, demoniczna forma.

Talizman:

Właściciel: kamus.karus@gmail.com 

Od Candy Do Hope'a

Zarumieniłam się.
Wilk uśmiechną się do mnie...
- To idziesz? -  spytał ponownie.
- O tak tak! - rzekłam wypadając z transu...
Wilk mnie zaparowadził...
Nie wiedziałam czemu , ale mimo swej mocy nie czytałam mu w myślach... Bo nie... Nie chciałam...
- CZYŻBYM OPANOWAŁA SWOJĄ MOC?! - wyrwało mi się...
Wilk spojrzał na mnie pytająco... Czułam się jak idiotka...
- Co? -  spytał.
- Nic  nic.... Powiem ci w twojej jaskini... - powiedziałam zmieszana.
- Ok - westchnął.

- Oto mój dom - rzekł i pokazał mi jaskinię.
Była bardzo ładna... Nawet przed wejściem była tabliczka z napisem :
,,Hello!" i ,,Welcome in my house!".
Weszłam do niego...
- Usiądź sobie... - rzucił miło.
Usiadłam na puffie na któej był napis :
  ,,Uśmiech!  Teraz możesz usiąść! :) ".
Oczywiście zastosowałam się do tego ;3
- No... To chcesz czegoś? Mam nutellę - powiedział.
- Huh , uwielbiam nutellę! - krzyknęłam.
- Ja też! Pjona! - powiedział basior.
Przybiliśmy piątkę.
I tak spędziliśmy cały dzień.
Śmialiśmy się , bawiliśmy się , oglądaliśmy  filmy. Było bombowo!
Po paru godzinach przyszła też bliźniaczka Hope'a , Koralie.... I mimo swego spokojnego usposobienia po czasie także do nas dołączyła.
- Aleee supeeeeeer! - krzyknęła robiąc aniołka na podłodze jaskini , która była całą w maśle orzechowym (nie pytać :3 ).
- Chwileczkę... - powiedział tajemniczo Hop i poszedł do "piwnicy".
Wrócił , a w dłoniach miał... SKŁADANĄ TRAMPOLINĘ!
-Idziemy do lasku za domem? - spytał. No tak zapomniałam powiedzieć...
Hope i Koralie mieli tak zbudowaną jaskinię

Czyli koło a w  środku niego taki "ogród" czy "patio". Więc meli w piwnicy skaładaną trampolinę i sobie tam chodzili... A raczej chodził bo Koralie nie była taka skora do zabawy... Ale dzisiaj chyba  się przełamała... I dobrze bo fajnie się z nią wygłupia :3 
- Jeszcze pytasz? - powiedziała uśmiechnięta...                                                                                         -PEWNIE!!!- krzyknęłam.                                                                                                                        
Poszliśmy do ogrodu , rozłożyliśmy trampolinę i zaczęliśmy skakać.  
- KONKURS! KTO OSTATNI SIĘ PRZEWRÓCI TEN WYGRA!!!! - wykrzyknął Hope i się wywalił. 
- Ha , ha , ha! Ty już przegrałeś! - zaśmiała się Koraline.         
- NIE PRAWDA! DOPIERO TERAZ START! - krzyknął Hope , podnosząc się...
- TRZY! - powiedziała Koraline.
- DWA! - rzekł Hope.
-  JEDEN! - powiedziałam ja.
- STA... - zaczął Hope.
- RT!  - skończyłam ja. Hope popatrzył się na mnie. 
- No co? Też lubię mówić start! - zaśmiałam się...   
I zaczęliśmy konkurs.
Ja przewróciłam się pierwsza... Ale to normalne mam chude nogi... 
Potem Hope... Za swój argument powiedział że Koraline jest od niego starsza o minutę...
Koraline się nie przewróćiła..
- JAK?!?!?!? - wrzasnęliśmy wraz z Hope.
- Normlanie - uśmiechnęła się Koraline.

- Eeee. Jest już późno... Candy? - zaczął Hope.
- Co jest? - spytałam.
- Chesz zostać na noc? Bo masz daleko dom... - dokończył. Był lekko zmieszany... Ale ja tego nie zauważyłam.
- Dobra - powiedziałam...

piątek, 1 lipca 2016

Candy

Wygląd: 

Imię: Candy
Ksywa: Can ,Dy
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: szalona , skryta , tajemnicza , nieśmiała , wesoła. TĘCZA!  Czasem czerwień - zła , czasem pomarańcz - spokojna  , czasem żółta -szalona ,  czasem zielona - szczęśliwa , czasem niebieska - smutna , a czasem fioletowa - tajemnicza :3
Moce:  Kwas , czytanie w myślach , rozmawianie z roślinami i zwierzętami , przemiany w zwierzęta i rośliny :3 , zmiany w fioletową wiązke światła
Specjalna moc : Wybuch Kwasu. Wszytsko roztapia się od kwasu!
Towarzysz: Brak...
Stanowisko : Samica Alfa 
Ulubiony bóg : Galaxy 
Plemię : Galaktyki
Żywioł : Ziemi
Partner: Podkochuje się w Hopie
Rodzina: Eee jej matką jest Galaxy 
Inne zdjęcia :
 
Talizman:

Właściciel: im.crazy.out@gmail.com