niedziela, 3 lipca 2016

Od Hope do Candy

Bawiliśmy się świetnie. Ale była już północ.
Zgasiłem światło. Popatrzyłem na śpiącą Candy.
Miałem ochotę liznąć ją w policzek,
lecz pomyślałem że się obudzi.
Włączyłem kabaret. 

sobota, 2 lipca 2016

Xaoki

Imię: Xaoki
Ksywa: Xao 
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: Poooznaj ;) 
Moce: Powiązane z ogniem. Ma dwie postacie. Jedna latająca druga stojąca...
Specjalna moc : Spalona miłość. Cały teren wokół niego się pali.
Towarzysz: ~~~
Stanowisko : Dowódca oddziału Night... ^^ 
Ulubiony bóg : E, to głupie pytanie. Mój ojciec to bóg więc wybiorę mojego ojca nie? Więc po co mam tu to pisać? Ale skoro się upierasz to Flame... 
Plemię : Ognia :3
Żywioł : Heh. Ognia oczywiście! A czemu by nie?
Partner: Szuuuka ^*^
Rodzina: Ojciec Flame (bóg) matka... Kto to wie? Ojciec miał ich dużo...  Ale jakaś jest... 

Inne zdjęcia : 
 Druga postać...


Talizman: 
Pozwolę się wtrącić :) Dostałem go od ojca... Takie oko... On spełnia moje życzenia ;) 

Właściciel:  im.crazy.out@gmail.com

Exie



Imię: Exie
Ksywa: Ex , Ie
Wiek: 17 ludzkich , oczywiście
Charakter: Spokojna psycho gościówa. To że wygląda "poważnie' przecież nie oznacza że taka jest! xD dość podobna do siostry... ;) Ona to taki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Moce: Powiązane z lodem. Umie się zamroźić.
Specjalna moc : Kryształ lodu. Zamraża wszystko co w promieniu 10 km. Oczywiście jak nie chce żeby ktoś z jej sojuszników zamarzł najpierw może im zrobić ochronkę z lodu. 
Towarzysz:  Chce mieć :)
Stanowisko : Zwiadowca wodny oddziału Night 
Ulubiony bóg : Snow
Plemię : Lodu
Żywioł : Woda
Partner : Szuqa 
Rodzina: Bliźniaczka Exte i matka Snow
Inne zdjęcia : 
Jako zamrożona

Talizman: 


Właściciel: im.crazy.out@gmail.com

Exte

Wygląd:

Imię: Exte
Ksywa: Exe, Vex
Wiek: 17 ludzkich, ju knoł łat aj min men.
Charakter: Dosyć zboczona, nieogarnięta i szalona gościówa.Po prostu kula pozytywnej energii i szaleństwa, która każdą obelgę umie obrócić w żart.Nie chce ktoś wiadra dystansu do siebie?
Moce: Związane ze śniegiem
Specjalna moc: Czerwony śnieg- ostre jak sztylety płatki śniegu atakują przeciwnika, tnąc go.Gdy wróg już jest martwy lub nieprzytomny z powodu utraty krwi, opadają wokoło niego, wraz z białym śniegiem stanowiącym zasłonę.
Towarzysz: Chce znaleźć, ale chyba każdy od niej ucieka na kilometr -.-
Stanowisko: Zwiadowca lądowy oddziału Night
Ulubiony bóg : Snow
Plemię : Lodu
Żywioł : Woda
Partner: Zainteresowana, ale niezbyt wie kim xD
Rodzina:  Bliźniaczka Exie i matka Snow *bóg*
Talizman:

Właściciel: WatahaCK (howrse)

Mizuki

Wygląd:

Imię: Mizuki
Ksywa: Mizu
Wiek: 24 ludzkich
Charakter: Dosyć zmienny wilk.Zazwyczaj skrywa sie za maską dobroci i pomocnego oraz miłego basiora."Maskę" zdejmuje przy siostrze- jest wtedy arogancki, W ogóle nie ma szacunku
Moce: Związane z czasem
Specjalna moc :Przekleństwo Boga Czasu - Wokoło wybranych wilków tworzy się nieprzeźroczysta bańka.Zaczyna migać, a gdy znika, po wilkach zostają same kości.
Towarzysz:----
Stanowisko : Samiec Beta
Ulubiony bóg : Time
Plemię : Czasu
Żywioł :Czasu
Partner:Niezbyt zainteresowany, ale nie pogardzi
Rodzina: Młodsza siostra przyrodnia Leoline i ojciec Time.Matki nie zna, ale wie, że jest demonicą.
Inne zdjęcia :  W momencie "szaleństwa" lub podczas pełni, demoniczna forma.

Talizman:

Właściciel: kamus.karus@gmail.com 

Od Candy Do Hope'a

Zarumieniłam się.
Wilk uśmiechną się do mnie...
- To idziesz? -  spytał ponownie.
- O tak tak! - rzekłam wypadając z transu...
Wilk mnie zaparowadził...
Nie wiedziałam czemu , ale mimo swej mocy nie czytałam mu w myślach... Bo nie... Nie chciałam...
- CZYŻBYM OPANOWAŁA SWOJĄ MOC?! - wyrwało mi się...
Wilk spojrzał na mnie pytająco... Czułam się jak idiotka...
- Co? -  spytał.
- Nic  nic.... Powiem ci w twojej jaskini... - powiedziałam zmieszana.
- Ok - westchnął.

- Oto mój dom - rzekł i pokazał mi jaskinię.
Była bardzo ładna... Nawet przed wejściem była tabliczka z napisem :
,,Hello!" i ,,Welcome in my house!".
Weszłam do niego...
- Usiądź sobie... - rzucił miło.
Usiadłam na puffie na któej był napis :
  ,,Uśmiech!  Teraz możesz usiąść! :) ".
Oczywiście zastosowałam się do tego ;3
- No... To chcesz czegoś? Mam nutellę - powiedział.
- Huh , uwielbiam nutellę! - krzyknęłam.
- Ja też! Pjona! - powiedział basior.
Przybiliśmy piątkę.
I tak spędziliśmy cały dzień.
Śmialiśmy się , bawiliśmy się , oglądaliśmy  filmy. Było bombowo!
Po paru godzinach przyszła też bliźniaczka Hope'a , Koralie.... I mimo swego spokojnego usposobienia po czasie także do nas dołączyła.
- Aleee supeeeeeer! - krzyknęła robiąc aniołka na podłodze jaskini , która była całą w maśle orzechowym (nie pytać :3 ).
- Chwileczkę... - powiedział tajemniczo Hop i poszedł do "piwnicy".
Wrócił , a w dłoniach miał... SKŁADANĄ TRAMPOLINĘ!
-Idziemy do lasku za domem? - spytał. No tak zapomniałam powiedzieć...
Hope i Koralie mieli tak zbudowaną jaskinię

Czyli koło a w  środku niego taki "ogród" czy "patio". Więc meli w piwnicy skaładaną trampolinę i sobie tam chodzili... A raczej chodził bo Koralie nie była taka skora do zabawy... Ale dzisiaj chyba  się przełamała... I dobrze bo fajnie się z nią wygłupia :3 
- Jeszcze pytasz? - powiedziała uśmiechnięta...                                                                                         -PEWNIE!!!- krzyknęłam.                                                                                                                        
Poszliśmy do ogrodu , rozłożyliśmy trampolinę i zaczęliśmy skakać.  
- KONKURS! KTO OSTATNI SIĘ PRZEWRÓCI TEN WYGRA!!!! - wykrzyknął Hope i się wywalił. 
- Ha , ha , ha! Ty już przegrałeś! - zaśmiała się Koraline.         
- NIE PRAWDA! DOPIERO TERAZ START! - krzyknął Hope , podnosząc się...
- TRZY! - powiedziała Koraline.
- DWA! - rzekł Hope.
-  JEDEN! - powiedziałam ja.
- STA... - zaczął Hope.
- RT!  - skończyłam ja. Hope popatrzył się na mnie. 
- No co? Też lubię mówić start! - zaśmiałam się...   
I zaczęliśmy konkurs.
Ja przewróciłam się pierwsza... Ale to normalne mam chude nogi... 
Potem Hope... Za swój argument powiedział że Koraline jest od niego starsza o minutę...
Koraline się nie przewróćiła..
- JAK?!?!?!? - wrzasnęliśmy wraz z Hope.
- Normlanie - uśmiechnęła się Koraline.

- Eeee. Jest już późno... Candy? - zaczął Hope.
- Co jest? - spytałam.
- Chesz zostać na noc? Bo masz daleko dom... - dokończył. Był lekko zmieszany... Ale ja tego nie zauważyłam.
- Dobra - powiedziałam...

piątek, 1 lipca 2016

Candy

Wygląd: 

Imię: Candy
Ksywa: Can ,Dy
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: szalona , skryta , tajemnicza , nieśmiała , wesoła. TĘCZA!  Czasem czerwień - zła , czasem pomarańcz - spokojna  , czasem żółta -szalona ,  czasem zielona - szczęśliwa , czasem niebieska - smutna , a czasem fioletowa - tajemnicza :3
Moce:  Kwas , czytanie w myślach , rozmawianie z roślinami i zwierzętami , przemiany w zwierzęta i rośliny :3 , zmiany w fioletową wiązke światła
Specjalna moc : Wybuch Kwasu. Wszytsko roztapia się od kwasu!
Towarzysz: Brak...
Stanowisko : Samica Alfa 
Ulubiony bóg : Galaxy 
Plemię : Galaktyki
Żywioł : Ziemi
Partner: Podkochuje się w Hopie
Rodzina: Eee jej matką jest Galaxy 
Inne zdjęcia :
 
Talizman:

Właściciel: im.crazy.out@gmail.com

Od Hope do Candy

-Dobre prawda?-powiedziałem zajadając się zającem.
-Tak-odpowiedziała zarumieniona.
-A może jutro zapolujemy na kaczki?-powiedziałem.
-Tak fajnie by było-powiedziała Candy.
-Idziemy do mojej nory?-zapytałem się.

Od Leo do Yakao

-Tak właściwie, zwą mnie Leoline. Ewentualnie Leo lub Rope. Jestem waderą z plemienia Burzy. Zajmuję stanowisko Dowódcy oddziału Thunder. A ty,  Krwawy Aniele? - poprawiłam się. Przy ostatnim zdaniu skupiłam wzrok na szkarłatnych skrzydłach basiora. Jednak po chwili oderwałam się od nich i zaczęłam go lustrować wzrokiem. Jakby to Mizuki skomentował, gwałciłam go wzrokiem.

Od Yakao do Leo

Yakao biegł bez celu po lesie.
Zobaczył Leo.
-Hej-powiedziałem.
-Hej-odpowiedziała.
-Jak Cię zwą?-zapytał się.
-Leo-odpowiedziała jednym słowem.

Od Candy Do Hopa

- Nic się nie stało  , to moja wina... - zaczęłam , lecz byłam zadowolona?
- T-to jemy? - spytał się Hope.
- Jasne. - otrząsnełam się. Wiedziałam że Hope nigdy mnie nie zeche. Pewnie myśli że jestem jakaś dziwna czy cuś...
Zaczęliśmy jeść.
Sięgnęłam po mały nożyk. Zrobiłam sobie go z kamienia i okazał się bardzo silny.
Pocięłam króliki i sarnę. Pysk , łapy i uszy miałam całe w krwii zwierząt...
Podeszłam do małej kałuży i się przemyłam.
- Jemy? - spytałam Hope'a.
- Jasne... - odpowiedział , na jego twarzy pojawił się uśmiech.
I zaczęliśmy jeść...

Leoline

Wygląd:

Imię: Leoline
Ksywa: Leo , Rope
Wiek: 20 ludzkich
Charakter: Zmienna wadera, która dostosowuje się do grupy, z którą rozmawia
Moce: Związane z burzą
Specjalna moc :  Boski osąd - z nieba spada lawina piorunów, zabijając wszystko, czego dosięgnie 
Towarzysz: Poszukuje sobie swojego gryfa
Stanowisko :Dowódca oddziału Thunder 
 Ulubiony bóg : Light
Plemię : Burzy
Żywioł :Powietrza
Partner: Brak
Rodzina: Starszy brat przyrodni Mizuki i ojciec Light *bóg*.Nie zna matki, jednak wie, ze matka była demonem.
Inne zdjęcia :Podczas "szaleństwa" lub w czasie pełni, demoniczna forma.

Talizman: 

Właściciel:Kamus.Karus@gmail.com, WatahaCK (howrse), KuroInu (Doggi)

Od Hope do Candy

-Biegnijmy!-odpowiedział.
-Dobra-odpowiedziała zarumieniona.
Szybko pobiegliśmy.
-Zobacz!-wskazałem na królika który spał.
Niedaleko był lis. Próbował złapać zająca,
przed nami. Lecz my go przechytrzyliśmy.
Przypadkiem natknęliśmy się i Candy upadła na mnie.
-Przepraszam!-odpowiedziałem.

Od Candy Do Hopa

- Jasne po to są watahy :) - rzekłam , lekko zarumieniona.
- To super - odpowiedział mi wilk.
Musiałam sobie przyznać w myślach... Hope był bardzo... Ładny.
Wilk uśmiechnął się do mnie.
- Chesz coś upolować? - zagdnął.
- Tak! - odpowiedziałam zadowolona.
- Na co polujemy? - spytał.
Poczekałam chwilę... Myślałam co lubię jeść... W końcu powiedziałam.
- No wiesz... Uwielbiam zające. A ty? - spytałam.
- Tak samo - wilk usmiechnął się.
Byłam zadowolona. Musiałam przyznać , że Hope mi się spodobał. Ale , ja mu pewnie nie...
Więc wyruszyliśmy.
Często spoglądałam na Hopa.
W końcu dotarliśmy do lasku.
Zaczęliśmy polowanie.
Ja złapałam dwa króliki , a Hope sarnę i 3 zające.
- Idzemy to zjeść? - spytał Hope.
- Tak- odpowiedziałam zarumieniona....

Yakao

Wygląd: http://pre09.deviantart.net/ebe9/th/pre/f/2012/357/1/f/one_of_the_angels_by_darthmischee-d5ox16f.png
Imię: Yakao
Ksywa: Yakao
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: Poznaj
Moce: Wiatru
Specjalna moc : Wiatru
Towarzysz: Brak
Stanowisko : Obrońca Bet
Ulubiony bóg : Pazdan
Plemię : Wiatru
Żywioł : Piłki nożnej i wiatru
Partner: Szuka
Rodzina: Ojciec Pazdan
Inne zdjęcia : Brak
Talizman: http://as2.pl/images/ezoteryka/talizmany-amulety/talizman-pentagram-z-rubinem.jpg
Właściciel: krolpieselowxd@gmail.com

Od Hope do Candy

-Fajnie-powiedziałem- a kto jest twoim ojcem?
-Yyy, wolała bym o tym nie mówić-powiedziała.
-Przepraszam-powiedziałem-masz watahę?
-Tak-powiedziała zarumieniona.
-Mogę się zapisać się?-zapytałem się oczekując odpowiedzi.

Od Candy Do Hope

Jak zwykle chodziłam.
Oczywiście zastanawiałam się czy nadaję się na alfę...
Oczywiście w głowie słyszałam matkę mówiącą ,,Oczywiście! To twoje przeznaczenie...".
Ale , jakoś jej nie wierzyłam. Może i  to bło moje przeznaczenie...  Ale i co mnie to? Ja się do tego  nie nadaję... No więc szłam , podeszłam do  wodopoju , napiłam się...
Nagle w oddali zobaczyłam wilka.
Zastanawiałam się kim jest więc podeszłam.
-Hej!- powiedziałam.
- Cześć!- powiedział mi wilk.
- Jak cię zwą? - spytała,
- Hope , a Ciebie? - .
- Heh , Candy... -.
- CANDY?! Jesteś alfą a ja strażnikiem alf - rzekł.
- To fajnie - rzekłam.
- A twoja matka jest jakimś bogiem? -.
- Tak , Aquatą ^^ -
- O a moja to Galaxy :) -




Hope

http://th.interia.pl/51,b2981bb734229811/Faoland_by_Plaguedog.jpg
Wygląd:
Imię: Hope
Ksywa: Hope
Wiek: 17 ludzkich
Charakter: Poznaj
Moce:Wody
Specjalna moc : Wody
Towarzysz: Brak
Stanowisko :  Obrońca Alf
Ulubiony bóg: Aquata
Inne : Jest potomkiem Aquaty *boga* ale o tym nie wie
Plemię : Snów
Żywioł : Wody
Partner: Szuka
Rodzina: Ehhh... Aquata? I siostra bliźniaczka Koralie
Inne zdjęcia : Brak
Mieszkanie: Mieszka w Jaskini Odważnych
Talizman: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQXAciuNo3GfX8UE6j4XKbjTyy8aFdD1ROHRIvSOr2_Gh2Gd8qCRmKCEg
Właściciel:       krolpieslowxd@gmail.com