Regulamin

Jak każda wataha mamy regulamin oto on :


  1. Nie wolno przeklinać (dopuszczam "CHOLERA" & "KURDE" )
  2. Nie można bez zgody innego wilka : zabić go , być z nim parą , mieć z nim szczeniąt
  3. Nie wolno obrażać innych wilków
  4. Opowiadania nie powinny mieć mniej niż 10 linijek 
  5. Jeżeli chcesz coś kupić , sprzedać itp. musisz się skontaktować z nami :3

i to tyle :3

Za nieprzestrzeganie można być wydalonym..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz