piątek, 1 lipca 2016

Od Hope do Candy

-Dobre prawda?-powiedziałem zajadając się zającem.
-Tak-odpowiedziała zarumieniona.
-A może jutro zapolujemy na kaczki?-powiedziałem.
-Tak fajnie by było-powiedziała Candy.
-Idziemy do mojej nory?-zapytałem się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz